Szanowni Państwo!

Nazywam się Karol Tomaszewski. Od 2009 roku jako doradca pomagam rolnikom w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Dzięki mojemu wsparciu dofinansowanie z Unii Europejskiej otrzymało wiele gospodarstw rolnych zarówno na terenie województwa podlaskiego jak i całego kraju. Posiadam wszelkie uprawnienia potrzebne do wykonywania przeze mnie oferowanych usług. Moje doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami, m. in. certyfikatem doradcy rolnego, rolnośrodowiskowego i eksperta przyrodniczego.

Moim Klientom oferuję:

  • Pomoc w uzyskaniu dotacji UE
  • Profesjonalną obsługę
  • Indywidualne podejście
  • Fachowe doradztwo

Jestem do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 87 566 20 05. Oferuję również kontakt on-line. Jeśli nie znacie Państwo mojej firmy i nawiązujecie ze mną pierwszy kontakt online, będzie mi bardzo miło! Będę wdzięczny za uwagi i pytania, na które odpowiem jak najszybciej. Zapraszam również do odwiedzenia mojego biura w Suwałkach przy ul. Bakałarzewskiej 19.

Kilka słów o mojej firmie: rozpocząłem samodzielną działalność w 2009 roku i od tego czasu funkcjonuję z sukcesami na rynku, obsługując wiele gospodarstw rolnych. Specjalizuję się w branży rolniczej - głównie w tematyce dotyczącej pozyskiwania funduszy UE w rolnictwie. Moi stali Klienci cenią w szczególności kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do Klienta.

z poważaniem

Karol Tomaszewski